Hemen Ara

İlke Gayrimenkul Değerleme A.Ş

İlke Gayrimenkul Değerleme A.Ş olarak 2012 Yılında başlatmış olduğumuz yapılanma kapsamında, uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımızda kaliteli personel tercih sürecine girilmiştir.

Şirket hedefi olarak hizmet verilen kurumların, belirlemiş olduğu kriterler çerçevesinde en kaliteli hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Bunun adına öncelik hizmet verilen kurumların ihtiyaçlarını hızlı, doğru ve zarara uğratmayacak şekilde çözüme kavuşturulması hedeflenmiştir.

Şirket olarak amacımız, yaptığımız iş kalitesi çerçevesinde değerlendirilerek, hizmet verdiğimiz kurumun en tercih edilen ve sorun olduğunda çözümü adına ilk akla gelen firması olmaktır.

Tarihçemiz

2006 yilinda kurularak Gayrimenkul Degerleme ve Danismanhk sektöründe filen çalismalarina baslamis; günümüzde kendine ait kadrosuyla çözüm ortakligi yapisiyla degerleme ve danismanhk firmasi olarak hizmet vermektedir.

ILKE Gayrimenkul Degerleme firmamiz Nisan 2006 tarihinde kurulmustur. SPK’nin tebligine göre lisansh personel sayisi ve diger kriterlerini tamamlayarak Subat 2008 tarihinde Türkiye’de SPK Lisansh gayrimenkul degerleine firmasi olarak listeye alinmistir.

Ekim 2011 yilinda, BDDK’ in belirledigi Bankalara Degerleme Hizmeti

Vermeye Yetkili Kuruluslar arasina girmistir.

Misyonumuz

Değerleme firmamızın misyonu, müşterilerimize doğru, objektif ve tarafsız bir şekilde varlıklarının değerlerini belirleme konusunda profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktır. Amacımız, müşterilerimizin işlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için en uygun değerleme yöntemlerini kullanarak, değerlerinin doğru bir şekilde tespit edilmesini sağlamaktır.

Bu doğrultuda, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, dürüstlük, saygı, iş ahlakı ve iş bilgisi gibi değerleri benimseyerek, kaliteli hizmet sunumu sağlamaktır. Ayrıca, sektördeki yenilikleri takip ederek, en son teknolojileri kullanarak ve uzmanlığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Değerleme firmamızın vizyonu, sektörde lider bir firma olarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak, sektördeki en iyi uygulamaları takip ederek, en son teknolojileri kullanarak, işletmelerin değerlerini belirlemek için en doğru ve etkili yöntemleri geliştirmek ve uygulamaktır. Müşteri memnuniyetini ve değer yaratmayı esas alan hizmet anlayışımızla, müşterilerimizin işlerinde başarılı olmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

Ayrıca, çalışanlarımızın sürekli gelişimlerini sağlayarak, uzmanlıklarını ve bilgilerini güncel tutarak, sektöre yön veren bir firma olarak öncü ve örnek bir konumda yer almayı hedefliyoruz. İşletmelerin değerlerinin doğru bir şekilde belirlenmesine katkıda bulunarak, müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak da vizyonumuzun bir parçasıdır.

Değerli Evlerin
Değerini
Bizimle Keşfedin

>

Sertifikalarımız

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Tenetur, in. Consectetur, excepturi.

Üst Yönetim Yapımız